Ook investeren in de toekomst van uw bedrijf?
Denk dan eens aan het in dienst nemen van een leerling of het bieden van een stageplaats.
Met de Leerwerkbijdrage en de Stagebijdrage van OOM wordt het ook financieel aantrekkelijk.
08-11-2010
OOM bedrijven goed vertegenwoordigd bij verkiezingen Beste Praktijkopleider en beste Leerbedrijf
Bij de Kenteq verkiezingen Beste Praktijkopleider en Beste Leerbedrijf waren OOM bedrijven goed vertegenwoordigd. Bij de verkiezing Beste Praktijkopleider veroverden werknemers van OOM bedrijven de eerste twee plaatsen, winnaar Adri Schepers van Melamo BV uit Helmond en Leon Reijmer van Numac Nederland BV uit Venray. Bij de verkiezing Beste Leerbedrijf ging de derde plaats naar Metalco de Leye uit Oisterwijk.
Beste Praktijkopleider
Adri Schepers van Melamo BV uit Helmond nam de prijs voor Beste Praktijkopleider mee naar huis. De jury was zeer onder de indruk was van de enorme ontwikkeling die deze praktijkopleider, die zich twee jaar geleden al onderscheidde met de derde prijs, heeft doorgemaakt. 'Dat was voor ons aanleiding om hem dit jaar uit te roepen tot winnaar. Hij heeft een bijzonder centrale functie binnen zijn bedrijf heeft verworven als het gaat om het opleiden en begeleiden van leerlingen en stagiaires.', aldus de jury.
De tweede plaats was voor Leon Reijmer van Numac Nederland BV uit Venray. De jury maakte kennis met: 'Een man met passie voor techniek, die steeds op zoek is naar zijn eigen grenzen om met nieuw opgedane kennis en ervaring het vakmanschap te verbreden in zijn bedrijf.'
OOM bedrijven ook sterk als leerbedrijf
In de landelijke verkiezing Beste Leerbedrijf streden vijf leerbedrijven tegen elkaar, waarvan twee OOM bedrijven, Metalco de Leye uit Oisterwijk en Marmix B.V. Landbouwmechanisatie uit Herwen. Beide bedrijven veroverden de eerste plaats in de regionale voorverkiezingen. Tijdens de landelijke verkiezing ging Metalco de Leye er met de derde prijs vandoor.